Субсидії отримують понад 280 тисяч черкаських родин

Субсидії Черкаси

Про це стало відомо під час селекторної наради, яку проводив віце-прем’єр Павло Розенко. На нараді обговорювали і питання монетизації субсидій. Нагадаємо, уряд на засіданні 26 квітня ухвалив рішення про початок монетизації субсидій.

У ході наради перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль поінформував про те, що на початок травня на Черкащині субсидії отримували 282, 6 тис. домогосподарств. Це на 92 тис. більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Сума ж нарахованих субсидій за період цього року становить 2 млрд 199 млн грн. При цьому в області налічується 234 тепло-, водо-, електро- та газопостачальних підприємств, яким необхідно здійснити розрахунки залишків невикористаних субсидій.

За словами Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, рішення по монетизації стосуватиметься 1,5 млн родин, які зможуть отримати приблизно 700 грн одноразової виплати. Це рішення передбачає грошову виплату, яка дорівнює вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубометрів газу.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.