Субсидії на неопалювальний період черкащанам перерахують автоматично

Новини Черкаси Субсидії Черкаси

З 1 травня департамент соціальної політики Черкаської міської ради розпочне автоматичний перерахунок субсидії на неопалювальний період.

13096022_483315065211619_1919728861128009862_n

Працівники підрозділу мають можливість виконати цю роботу без додаткових звернень громадян. Тому черкащанам непотрібно додатково звертатись до управлінь та повторно нести документи.

На цей час субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги отримує понад 50 тисяч черкаських родин.

Відповідно до чинного законодавства субсидія призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням. При цьому, оскільки плата за опалення проводиться лише в опалювальний період, розмір субсидії розраховується окремо на опалювальний (з 1 жовтня по 30 квітня) та неопалювальний (з 1 травня по 30 вересня) сезони.

– По закінченню опалювального сезону всім домогосподарствам, які отримували субсидію, буде проведено автоматичний перерахунок субсидії на неопалювальний період без особистого звернення громадян. Ми маємо достатньо інформації і ресурсу для автоматичного перерахування. Тому черкащанам непотрібно витрачати свій час та додатково звертатись до управлінь соцзахисту, – каже заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Валентина Литвинович.

Повідомлення про призначення (не призначення) житлової субсидії буде надіслано громадянам поштою.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.