Студентам Черкас затримують стипендію за лютий

Новини Черкаси

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» написав перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко.
Черкаським студентам затримують стипендії
«Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» від 25.12.2015 року та наказу Міністерства фінансів України № 1098 від 29.12.2002 року, використання державних коштів відбувається відповідно до Паспорта бюджетної програми – документа, що визначає мету, завдання, напрями використання бюджетних коштів, відповідальних виконавців, результативні показники та інші характеристики бюджетної програми відповідно до бюджетного призначення, встановленого законом про Державний бюджет України.

Згідно з вимогами пункту 6 Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання – «паспорти бюджетних програм головного розпорядника затверджуються спільним наказом головного розпорядника та Мінфіну в трьох примірниках упродовж 45 днів від дня набрання чинності законом про Державний бюджет України».

Тобто, Паспорт бюджетної програми затверджується спільним наказом Міністерства освіти і науки та Міністерства фінансів України. Станом на сьогодні Паспорт бюджетної програми КПКВ 2201160 «Підготовка кадрів вищими навчальними закладами ІІІ і ІУ рівнів акредитації» не затверджений. Відповідно Державна казначейська служба України не проводить платежі державних установ освіти. З цих причин виникла затримка з виплатою стипендій у більшості вищих навчальних закладах України.

Станом на 29 лютого 2016 року стипендії в більшості ВНЗ так і не виплачено.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.