Стихійники, що блокували бульвар Шевченка матимуть змогу торгувати на спеціальному майданчику – компроміс знайдено

Новини Черкаси

Вчора міською владою Черкас було розпочато комплекс заходів по ліквідації стихійної торгівлі. Як наслідок, торгівці в якості протесту блокували рух автотранспорту на пл. 700-річчя, яка стала першою в списку. Тривалі перемовини між владою та протестувальниками отримали сьогодні свою логічну розв’язку. Сторони дійшли компромісу.

1465887486-418

Майже двогодинне спілкування міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, членів виконкому та поліції з одного боку та стихійних торгівців з іншого, яке подекуди переходило на взаємні образи та звинувачення, досягло свого компромісного рішення.

– Потрібно вести діалог. Є перекупники, є власне виробники. Ми знайшли компроміс. З тротуарів та пішохідних переходів на 700-річчя стихійні торгівці пішли добровільно. Ми зараз з керівництвом КП “Дирекція ринків” біля Ярмарку сільгосппродукції на площі 700-річчя облаштовуємо тимчасові місця для торгівлі. Пізніше з’являться стаціонарні. І люди будуть  торгувати в належних санітарних умовах. Ми будемо потроху привчати стихійників до правил та роботи в легальних умовах. – зазначив у своєму коментарі “Про всеміський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Фото: Про все

В подальшому виконавчим комітетом міськради прийнято рішення, що при проведенні подальших рейдів, в кожному окремому випадку буде вивчатися ситуація і знаходитиметься оптимальне рішення. Самі стихійники, ще вчора готові стояти до останнього, сьогодні діловито шикувались, займаючи торгові місця.

Зауважимо, що сьогодні патрульною поліцією продовжено заходи по ліквідації стихійної торгівлі по вул. Сумгаїтській біля магазину “Сільпо”. За словами заступника начальника Управління патрульної поліції Олександра Кукоби, ситуація спокійна, торгівці  реагують адекватно, конфліктів або інших правопорушень не виникало.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.