Стихійна торгівля відвоювала позиції в центрі Черкас

Новини Черкаси

У центрі Черкас поруч з будівлею Центру юнацької та дитячої творчості по вулиці Смілянська триває розвиток “бізнесу” стихійних торговців.

Інформацію про здійснення торгівлі вздовж фасаду будівлі повідомив на власній сторінці у Facebook   активіст Сергій Гончар.

“Я так зрозумів, що стихійну тогівлю на зупинці ЦДЮТ розігнали виключно для того, щоб гроші на плитку та її укладання можна було освоїти. Якщо муніципальна інспекція не здатна протидіяти навіть таким порушенням, мо краще її розпустити та не дурити себе та інших? Хоч економія якась для бюджету буде”, – зазначив активіст.

Нагадаємо, що у серпні  цього року міський голова Черкас Анатолій Бондаренко призначив нового очільника муніципальної інспекції депутата Віталія Косяка. Чому посадовець не проводить рейди на зазначені протизаконні торгові точки наразі не відомо.

В той же час ще у квітні цього року влада міста в особі міського голови Анатолій Бондаренка заявляла про те, що в цьому самому місці вдалося побороти стихійну торгівлю , пише Zmi.ck.ua.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.