Студенти Черкаського державного бізнес-коледжу просять мера закінчити ремонт

Новини Черкаси

Актив студентської ради від імені всіх студентів Черкаського державного бізнес-коледжу висловив своє занепокоєння міському голові Черкас через припинення ремонтних робіт з облаштування тротуару за адресою вул. В.Чорновола, 243 (гуртожиток бізнес-коледжу).

Так, ще місяць тому перед гуртожитком були демонтовані старі бордюри та асфальт, але, не дивлячись на швидке наближення зими, роботи досі не розпочалися. В даному гуртожитку проживають 250 студентів, щодня проходять більше тисячі трьохсот осіб на навчання та на роботу, – повідомляє в фейсбуці заступник голови Студентської ради Євгеній Походун.

Нагадаємо, що раніше колектив Черкаського державного бізнес-коледжу посприяв створенню пішохідного переходу через вул. Чорновола. На цій частині вулиці знаходиться 3 навчальні заклади.

Як було зазначено у проханні до пана мера, місяць тому було демонтовано старі бордюри біля тротуару та заїзду, але по невідомим причинам роботи призупинили і не відновили по сьогоднішній день, що спричинило дискомфорт для роботи гуртожитку, адже я думаю Ви погодитесь, що заїхати по такому асфальту досить важко, а також у вечірню пору можна вивернути ненароком ногу простим пішоходам. Також хотілось би сказати, що й таке узбіччя щойно відремонтованої вулиці не викликає захвату і про який благоустрій міста тоді можна говорити?, – розповідає нашому виданню заступник головного бухгалтера Світлана Адаменко.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.