Станіслав Сафонов: ЧДТУ повинен отримати нового ректора

Новини Черкаси

24 травня 2016 років у Черкаському державному технологічному університеті відбудуться вибори на посаду ректора.

Болить це питання, бо я там провів 6 щасливих років свого життя, – розповів нашому виданню випускник Черкаського державного технологічного університету Станіслав Сафонов.

сафонов 20 - копия (2)Навчався я на контрактній основі, на денній формі навчання, але як початковий економіст-міжнародник вже на першому курсі зрозумів, що нас студентів тримають за олухів. Вже всім відомий факт, що кількість бюджетних місць на навчання у вишах зменшується з кожним роком тим самим збільшується кількість контрактників, які мають справно сплачувати за навчання. Ці гроші, якщо писати простою мовою йдуть на : зарплатню викладачам та на утримання вишу та його території.
І так 6 років: Не змінилося нічого, окрім нового туалету, який частіше закритий чим відкритий, в зимню пору року опалення мізерне всі сидять в куртках і п’ють чаї, ліфти постійно ломаються тощо.
Рівень освіти: все що кажуть, що там нічому не навчають – брехня, тут правильно казати там не мають бажання вчитися студенти. За 6 років не один ректор не запитав «Чому ?». Особисто під час мого навчання університетом керувало 3 людини, і всі троє – заполітизовані, всі – на чомусь палилися, були скандали, суди і так далі. Так ось логічне питання, нашо, наголошую, Вищому навчальному закладу ректор який приймає/приймав участь в політичних процесах, мав пряме відношення до політичних партій ? Ректор, який вже себе пробував на цій посаді і все закінчувалося скандалами, звільненням і відсутності розвитку установи? Я вважаю, що ректором повинна стати людина, яка не має стосунку до політичних ігор, професіонал у справі управління і це повинна бути авторитетна людина в очах СТУДЕНТІВ а не міністрів і інших осіб при владі, бо СТУДЕНТАМ там навчатися, бо СТУДЕНТИ/БАТЬКИ СТУДЕНТІВ платять за навчання.
Вірю, що всі науково-педагогічні робітники, що робочий персонал та 89 студентів зроблять правильний вибір для всіх хто має пряме відношення до навчального закладу, і не дасть деяким «дєлкам» знову присісти біля кормушки. Я знаю, що серед кандидатів є достойні люди, і навіть у деяких навчався.
Анатолій Бондаренко Владислав Голуб та Олександр Радуцький прошу Вас якими тільки можна методами взяти на контроль це питання. Дякую за увагу, – написав він на своїй сторінці фейсбук.

Також, пропонуємо переглянути відео від Громадське Черкаси.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.