Стали відомі ще 3 прізвища кандидатів до Виконкому

Новини Черкаси

Сьогодні у малому залі засідань Черкаської міської ради відбулася прес-конференція з питань формування нового складу виконкому. Участь у заході взяли представники 3 фракцій та груп: БПП «Солідарність», Партії вільних демократів та групи «За громаду». Під час заходу міському голові було подано пропозиції по кадровому складу Виконкому від кожної з фракцій.

Фото -Інфоміст

Першим слово взяв секретар міської ради та представник фракції Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Олександр Радуцький, який оголосив критерії відбору нових членів виконкому:

“Членами виконкому, заступниками міського голови не можуть бути ті, хто у складі минулого виконкому проголосував за скандальний Детальний план забудови набережної, який фактично дозволив компанії “Будгарант” будівництво на береговій смузі. У новому виконкомі не місце особам, які мали проблеми із законом, були засуджені чи відбували покарання; які були у минулому членами Комуністичної партії України та Партії Регіонів. Це повинні бути виключно професіонали з досвідом роботи у відповідній сфері, професійні і порядні люди”, – підкреслив Олександр Радуцький.

Потім представники фракцій озвучили прізвища осіб, яких вони б хотіли бачити у складі Виконавчого комітету.

Представник Солідарності Володимир Бурячинський запропонував кандидатуру заступника міського голови Руслана Сотуленка, який наразі входить до складу Виконкому:

– За короткий час йому вдалось покращити роботу КП “ЧЕЛУАШ”, він працював у сфері енергозаощадження, зокрема в питаннях освітлення, – сказав Бурячинський.

Представник депутатської групи «За громаду» Руслан Зоря запропонував до складу виконкому кандидатуру Костянтина Стратілатова, що має чиалий стаж роботи юристом (понад 17 років).

– Костянтин навідмінно справиться з покладеними завданням, ми готові нести політичну та соціальну відповідальність за цю кандидатуру, – повідомив Руслан Зоря.

А ось представник фракції Партії вільних демократів Олександр Згіблов запропонував на посаду заступника Олександра Ільченка.

– Це фахова людина, ми беремо на себе політичну відповідь за його роботу у складі виконкому, пропонуємо його на напрямок архітектура та містобудування, – сказав Згіблов.

Озвучений під час прес-конференції попередній список запропонованих кандидатів обранці передадуть міському голові повідомив Олександр Радуцький. При цьому кількість членів нового Виконкому ще не узгоджувалась.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.