Стало відомо, як Черкащани святкуватимуть сезон водограїв (програма)

Новини Черкаси

Офіційний запуск найбільших водограїв у Черкасах відбудеться 28 квітня. У зв’язку з цією подією, міська рада підготувала розважальну програму, яку зможуть відвідати всі черкасці та гості обласного центру.

У Черкаській міській раді повідомляють, що розважальні програми очікують на черкасців біля наступних фонтанів: біля «Черкасиводоканалу», на площі біля ПК «Дружба народів», у сквері за Будинком рад та у Долині троянд. Свято триватиме з 11 до 13 години.

Програма заходів:

11.30 – 12.30  Водопарк  підприємства «Водоканал» 28 квітня (субота) Концертно-розважальна програма міського Будинку культури ім. І.Кулика «Грає вода водограю».

12.00 – 12.50 Площа ПК «Дружба народів»  концертно-розважальна програма «Фарби нашого життя» від «Центру дитячої та юнацької творчості».

12.00 – 13.00  Сквер за Будівлею обласної ради. Концертно-розважальна програма «Водограй» від «Багатопрофільного молодіжного центру».

11.00 – 13.00 Долина троянд. Концертно-розважальна програма «Водограй» від «Багатопрофільного молодіжного центру». 11.00 – 13.00 Долина троянд.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.