Стало відомо коли в домівках чаркащан знов буде гаряча вода

Новини Черкаси

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», готуючись до наступного опалювального сезону, проводить гідравлічні випробування теплових мереж на щільність. Так, станом на 25.06.2018р. завершено І етап гідровипробувань.

У ході випробувань виявлено у великій кількості пориви магістрального трубопроводу. Зокрема, досить серйозні пориви тепломережі виникли в районі вулиць Остафія Дашковича та 30-річчя Перемоги. Ліквідовувати пошкодження на цій частині теплової мережі вкрай складно. Наразі частину поривів працівниками ТЕЦ усунено. З 15.06.2018р. відновлене гаряче водопостачання для споживачів центру міста. Для споживачів інших районів міста гарячу воду включать із невеликою затримкою. Орієнтовний термін включення решти споживачів:

– Район залізничного вокзалу – 27.06.18р.;

– Хімселище – 06.07.18р.;

– Південно-західний район – 15.07.18р.

Наразі працівники підприємства продовжують оперативно ліквідовувати виявлені пориви, докладаючи максимум зусиль, аби вчасно відновити постачання гарячої води у домівки споживачів.

Гідравлічні випробування допомагають виявити та ліквідувати найбільш зношені ділянки мережі, що забезпечить надійну подачу тепла у наші оселі взимку.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до черкащан із розумінням поставитися до тимчасових незручностей

Прес-служба Черкаської ТЕЦ

Розповісти друзям
  • 6
    Поширили:

1 коментар до “Стало відомо коли в домівках чаркащан знов буде гаряча вода

  1. 1

    0

    Кожен рік риють латають і знов заривають і б’ють себе в груди що ми все для громади робимо. Можновладці усього періоду незалежності України не спромоглися модернізувати водопровідні мережі до рівня розвинутих країн; вони лише розпродували те, що дісталось їм від СРСР, обманювали та обкрадали своїх пересічних співгромадян. І далі продовжують рухатись в тому ж напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.