«Справжня сила – у чуйних серцях»: Чи можливо об’єднати владу, підприємців і жителів Золотоніщини заради дітей

Золотоноша Новини Черкаської області

У Підставках, що на Золотоніщині, цими вихідними із запалом відкрили перший в селі сучасний ігровий дитячий майданчик. Можна будувати майданчики, використовуючи державні кошти, а можна проявити чуйність, організаторські і волонтерські здібності та спільно створити затишне місце для дозвілля дітлахів, об’єднавши актив села, меценатів й зробити їх справжньою, реальною силою для реалізації дитячої мрії. Силою, яка дає результат.

Саме така історія почалась з маленької мрії великого материнського серця – мати у селі зручне і сучасне місце для дозвілля дітей. Молода мама, жителька Підставок Аліна Мелешко-Габурич від імені усіх батьків села написала у соціальній мережі Фейсбук народному депутату Владиславу Голубу з проханням допомогти втілити цю мрію. Результату не довелось довго очікувати.

 

«Побачивши таке прохання, я одразу відреагував. Ми переглянули наші можливості і віднайшли спонсорські кошти для придбання дитячого майданчику.  Намагались якомога швидше врегулювати всі питання, щоб подарувати дітям свято, бо село віддалене від району, й у багатьох немає можливості возити дітей на міські атракціони», – розповів під час відкриття майданчику народний депутат Владислав Голуб.

А далі встановлювали конструкції силами місцевого підприємця – ПСП «Плешкані», допоміг і голова села Григорій Пустовіт.  «Тут було пустище, потрібно було розрівнювати і готувати місце під майданчик, долучилося багато односільчан. Хочу подякувати Владиславу Володимировичу за допомогу, за те що не забуває про сільських людей. Ми підтримуємо вас і у майбутньому бачимо вас Президентом України», – із такими емоційними словами звернувся голова сільської ради до народного депутата.

Готовий майданчик відкривали рухливим флешмобом, виконанням пісень творчими колективами. А після перерізання стрічки діти наввипередки побігли до гойдалок. Одні вишикувались у чергу, щоб з’їхати  з гірки, інші робили селфі з народним депутатом, смакували морозивом.

«Такий випадок у моєму досвіді співпраці з людьми – не вперше. В минулому році ми так само в складчину відкривали майданчик на Канівщині у Студенці, у Вознесенському на Золотоніщині. Там теж мама дитини з інвалідністю перейнялась ідеєю майданчика і це послужило поштовхом для усієї громади. Якщо так заради дітей громада може підніматися і робити спільні речі, то у такий спосіб можна реалізувати інші, більш масштабніші проекти. А коли бажання громади підкріплюється підтримкою влади, то сила спільного результату не заставить себе чекати. В цьому я переконався особисто. І тоді разом ми подолаємо усі проблеми», – прокоментував своє бачення такої співпраці Владислав Голуб.

У нинішньому інформаційно перенасиченому світі шляхів для зв’язку влади з громадою безліч. Проте, на зворотній зв’язок йдуть лише одиниці. І тут не так важлива сила соціальних мереж, як сила чуйного серця і бажання допомогти. Саме це, звертаючись до свого народного депутата, на власному прикладі побачили Підставки і особисто молода мама Аліна.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 13
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.