Справу закрито! Чи відшкодує Одарич збитки?

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

17 грудня 2015 р. набрало законної сили рішення Вищого адміністративного суду України у справі за позовом Депутата Анатолія Віталійовича до виконкому Черкаської міської ради, Черкаського міського голови Одарича С.О. та Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради про поновлення на роботі, пише «Антена» у статті   «Одарич програв дев’ятирічну судову справу».

Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволенні касаційної скарги Одарича С.О, тим самим поставив крапку у майже 9-річній судовій тяганині у справі про поновлення Депутата А.В. на роботі, яка розпочалася після того, як в травні 2007 р. міський голова Одарич С.О. незаконно звільнив Депутата А.В. з посади начальника Управління освіти виконкому Черкаської міської ради.

…За часів керівництва містом Одарича С.О. органи державної влади часто зволікали з виконанням рішень, винесених судами на користь Депутата А.В. в справах про його поновлення на роботі, а також не забезпечували належним чином виконання цих судових рішень.

Про кругову поруку за часів Одарича, особливо прокуратури і екс-мера, неодноразово повідомляв і  «Черкаський кур’єр». Остання публікація на цю тему була у минулому номері газети під назвою «Прокуратура для особливих доручень Бродського і Ко? – 2».

Внаслідок незаконного звільнення Одаричем С.О. Депутата А.В. Державний бюджет зазнав збитків на суму близько 280 тисяч гривень, які суд постановив стягнути на користь Депутата А.В. …

Відповідно до законодавства України особа, яка незаконно звільнила працівника, повинна відшкодувати шкоду, завдану цим незаконним звільненням. Для вирішення питання про відшкодування Одаричем С.О. шкоди, завданої незаконним звільненням ним Депутата А.В., уповноважений орган державної влади повинен звернутися з відповідним позовом до суду. Правом на звернення до суду наділені у т. ч. Черкаська міська рада та її відповідні структурні підрозділи.

Прецедент із стягнення коштів з Одарича С.О. для відшкодування збитків, які завдані незаконним звільненням ним працівника вже існує, повідомляє «Антена» у свої публкації. В 2014 р. на підставі позову прокурора (тоді обласною прокуратурою керувала інша особа – «ЧК») судом вже було стягнено з Одарича С.О. на користь Черкаської міської ради кошти у розмірі близько 185 тисяч гривень, які були виплачені у вигляді середнього заробітку за час вимушеного прогулу Прокопову А.М., якого в 2009 р. Одарич С.О. незаконно звільнив з посади заступника Черкаського міського голови.

“Черкаський кур’єр” №4 (106) 27 січня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.