Справу про відсторонення мера Бондаренка від посади суд розгляне повторно

Новини Черкаси

Напередодні за апеляціями прокуратури скасовано судові рішення щодо повернення клопотань про обрання міському голові м. Черкаси Анатолію Бондаренку  запобіжного заходу та його відсторонення від посади. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

30 жовтня колегією суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області задоволено апеляційні скарги прокурора та скасовано ухвали слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси про повернення прокурору клопотань про обрання міському голові м. Черкаси запобіжного заходу у вигляді застави та відсторонення його від посади.

Відео з оголошення ухвали оприлюднив журналіст Вадим Комаров.

Опубліковано Вадимом Комаровим Вівторок, 30 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, міський голова м. Черкаси підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 351 (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для юридичної особи, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам) КК України.

Читай також: Міський голова Черкас отримав другу підозру за зловживання владою

Довідково: за вчинення кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 351 передбачено покарання у вигляді штрафу від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.
Розповісти друзям
  • 16
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.