Спортсмени Черкас отримуватимуть стипендію міського голови

Новини Черкаси Спорт Черкаси

Стипендію в розмірі дві тисячі гривень планують виплачувати щомісяця 15-ом кращим спортсменам Черкас. Відповідний проект рішення, який в подальшому винесуть на розгляд сесії, погодили сьогодні, 19 лютого, на засіданні виконавчого комітету. Утім, остаточне слово – за депутатським корпусом.

Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Як розповіла директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова, спортсмен, який претендуватиме на таку стипендію, повинен постійно проживати у Черкасах, займати призові місця у чемпіонатах, Кубках України, світу, Європи, Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх.
– Процедура буде наступна: до 1 грудня (крім цього року) збиратимуться заявки від спортивних шкіл міста, федерацій, а потім ці кандидатури розглядатиме комісія, – сказала Марина Леонідівна.
Стипендія призначаєтьтиметься за результатами виступів спортсменів міста за поточний рік, на підставі рішення спеціально створеної комісії. Претендувати на її здобуття можуть члени національних збірних команд України, спортсмени-інваліди-члени національних збірних команд України, кандидати до складу національних збірних команд України, спортсмени-інваліди-кандидати до складу національних збірних команд України, спортсмени, які перебувають у резервному складі національних збірних команд України, спортсмени-інваліди, які перебувають у резервному складі національних збірних команд України
У 2016 році стипендії міського голови виплачуються з наступного, від прийняття комісією рішення місяця, за результатами виступів спортсменів у 2015 році.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.