Спільними зусиллями району та нардепа Голуба вдосконалюються навчальні заклади Золотоніщини

У Благодатнівській школі і дитсадку, Коробівському навчально-виховному комплексі Золотоніського району вже замінено вікна та двері, реконструйовано опалювальну систему, придбано техніку. Наразі у самих закладах тривають капітальні ремонти приміщень. Такі роботи вдалося реалізувати завдяки тісній та результативній співпраці керівників Золотоніської райдержадміністрації та районної ради, сільських голів Золотоніщини з народним депутатом від 197 виборчого округу Владиславом Голубом.

Днями керівники району спільно з нардепом проінспектували, як триває хід ремонтних робіт у закладах. У Благодатнівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г.П. Берези відтепер повністю замінені вікна. Як розповів директор школи Микола Саєнко роботи по заміні віконних блоків проводили у кілька етапів, оскільки у всій школі орієнтовно 200 вікон.

«Долучались усі рівні влади: і район, і сільська рада, і народний депутат Владислав Голуб. За сприяння нардепа встановили 50 віконних блоків та 5 дверей на суму близько 500 тисяч гривень. Ще на лінійці я тоді виголошував: «Школа пишається новими вікнами»,- розповів Микола Саєнко.

Вихованці ДНЗ «Берізка», що у с. Благодатне, цієї зими також будуть у теплі. За словами директора Галини Обушної, завдяки сприянню народного обранця Владислава Голуба у дитсадку замінили вікна та двері, придбали проектор і водонагрівач води, за кошти районної ради проведена реконструкція опалювальної системи. За поданням нардепа субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку спрямували влітку, а саме 26 липня набуло чинності розпорядження КабМіну № 463-р.

«Приємно, що сьогодні співпраця має свої результати, кошти використані за призначенням – на оновлення закладів освіти Золотоніщини»,- зауважив Владислав Голуб під час відвідин дитсадка.

Керівник дитсадка сподівається, у наступному році співпраця продовжиться.

«Хочемо ще відремонтувати музичний зал, дитячі павільйони»,- говорить пані Галина.

Дитсадок відвідує близько 135 дітей, тож і дозвілля треба організовувати належним чином, йшлося в ході огляду дитсадка. Сільський голова с. Коробівка Золотоніського району Світлана Хвиль переконана – допомога освіті – понад усе, втім і благоустрою села, його охайному вигляду також приділяє увагу. До нового року планують капітально відремонтувати спортивну залу сільського будинку культури.

«Дякуючи підтримці Владислава Володимировича ми ремонтуємо «Lego-клас» у Коробівському НВК, спортивну залу. Хоч приміщення будинку культури відносно нове, спортивна зала була у дуже занедбаному вигляді. Тут у нас буде і тренажерний зал, стоятиме тенісний стіл, будуть проводитись заняття з волейболу, футболу й інші»,- зазначила пані Світлана.

Сам же нардеп зазначає, в наступному році не припинятиме співпраці з громадою, в пріоритеті, як і раніше, залишатимуться удосконалення закладів освіти і медицини районів.

«Сидячи у кабінетах депутат не в змозі розробити і втілити в життя важливі для громади закони, побачити нагальні потреби людей. Переконаний, жителі мають відчувати опіку держави і саме для цього працюватиму надалі», – підсумував Владислав Голуб на своїй сторінці у «Фейсбук».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.