Соцмережі: На Черкаській дамбі утворився дорожній затор (фотофакт)

Новини Черкаської області

Черкаський міст через Дніпро мають почати ремонтувати 19-го червня, проте, затори вже спостерігати можна сьогодні. Про це свідчать дописи черкащан в соціальних мережах.

Фото: Олександр Рибалка

Нагадуємо, що ремонтуватимуть міст через Дніпро приблизно 4-6 місяців. Протягом цього часу буде запроваджено графік проїзду рейсових автобусів на період ремонту мосту: з 6.00 год. до 9.00 год., з 16.00 год. до 19.00 год.

Рух всіх інших транспортних засобів буде заборонено.


До теми: Міський голова Черкас закликає не створювати штучну кризу з перетином дамби

Залишаються діючими графіки дизель-потягів від станції Черкаси о 7.30, 17.10 і 22.15, та від станції Золотоноша о 5.31, 13.26 та 20.01.

Окрім того, відокремленим структурним підрозділом Одеської залізниці «Шевченківська дирекція залізничних перевезень» на час ремонту для перевезення пасажирів буде запущено два додаткових дизель-потяги за маршрутом «Черкаси-Золотоноша» та у зворотному напрямку. Час відправлення цих дизель-потягів: з Черкас до Золотоноші: о 12.02 год. та о 14.41 год.; із Золотоноші до Черкас: о 13.11 год. та о 15.52 год.

На додаткових потягах вартість білета буде повна і пільговики також змушені будуть оплачувати проїзд. Але це стосується лише додаткових потягів.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.