Соціальний проект “Місто професій” пройшов у Долині троянд

Новини Черкаси

5 вересня у наймальовничнішому місці Черкас «Долині троянд» розгорнулось імпровізоване «Місто професій» – унікальний національний проект, де діти різного віку могли спробувати себе в усіх представлених професіях та зрозуміти їхню суспільну важливість.

1441617959_dsns

Вибір майбутньої професії на сьогоднішній день надзвичайно важливий крок у житті кожної людини, особливо – дитини. Адже з самого малечку діти мріють не лише знайти таку роботу яка прийдеться їм до душі, а прагнуть займатись тим, що приносить їм задоволення та буде покликанням на все життя.

Перший крок у професію зробили понад сотня юних черкащан. Лише тут впродовж 3-х годин вони змогли відчути себе справжніми дорослими: отримати імпровізований паспорт, влаштуватись на роботу, отримати першу зарплату і, власне, витрати її.

DSC_0204

Найактивнішими малята були біля майданчиків, де розгорнулись представники служби порятунку: пожежні, хіміки, водолази, сапери, психологи. Адже професія рятувальника завжди вабить своєю ризикованістю і відповідальністю – це доводять численні заходи, які проводять черкаські рятувальники для дітей: і для малят у дитсадках, і в навчальних закладах. Тож і цього сонячного дня після коротенького екскурсу в професію від фахівців діти приступили до «роботи». Сумлінні «працівники» отримали заробітну плату, яку змогли одразу ж витратити в крамниці солодощів і подарунків на території «Міста професій».

Задоволеними залишились і дітлахи, і дорослі. Як сказала одна з відвідувачок: «Я, як мати, дуже рада цьому заходу, адже чомусь завжди вважалось, що подібні профорієнтаційні заходи потрібні лише дітям старшого шкільного віку. Я дуже вдячна організаторам, за те, що вони звернули увагу і на малят, адже вони отримують враження, які запам’ятаються їм на все життя. Можливо саме це і стане тим визначальним чинником, який і вирішить їх подальшу професійну долю».

DSC_0101

За словами начальника сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю Віталія Шульги: «Такий проект дуже важливий, адже він дає дітям змогу не лише ближче ознайомитись з службою «101» та іншими необхідними професіями, а й краще зрозуміти важливість тієї чи іншої справи й в майбутньому зробити правильний вибір професії на все життя»

Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.