Сотні людей не зможуть реалізувати своє виборче право у Черкасах

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький запевняє: у Черкасах десятки будинків та сотні людей, які не відносяться до виборчих дільниць.

79fb78d76f4028fb13a8ce228606e3c7_L (1)

Саме через це перший заступник міського голови Тарас Хвиль підписав доручення про створення комісії, яка має створити виборчі дільниці на постійній основі та змінити їх межі. Цю інформацію комісія до 19 серпня має подати на підпис міського голови, а до 20 серпня це подання має бути відправлено на адресу Центральної виборчої комісії. Кількість виборців у Черкасах становить 226 тисяч 536 осіб.

По Придніпровському району – 110 тисяч 153 людини, а по Соснівському 116 тисяч. 383 особи. Загальна кількість житлових будинків у нашому місті – 15 тис. 93 будинки. З них приватних домоволодінь – 13 тис. 617, а багатоквартирних 1 476 будинки.

– Ми знаємо, що на території Черкас 1520 житлових будинків, а це 10% від загальної кількості, де немає жодного виборця. Причини цього різні. Люди виписалися, або ще не прописалися, або з’явилися новобудови, де ще не встигли зареєструватися нові мешканці. Окрім того, останнім часом спостерігаємо масове переселення людей до гуртожитків. Так, для прикладу, у гуртожитку по вулиці Чигиринській, 48 донедавна проживало 500 людей, а зараз там прописано 700 мешканців. Є кімнати, де зареєстровано по 20-30 людей, – оперує фактами секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

За межами своїх виборчих дільниць знаходиться 625 житлових будинки, що суперечить сучасному виборчому законодавству. Тобто 7 268 виборців проживають за межами своїх виборчих округів. У місті є адреси, де люди, проживаючи в одному мікрорайоні, вимушені голосувати в іншому. Люди роками не можуть знайти своїх дільниць, це приносить незручності, тож врешті громадяни узагалі відмовляються від права на волевиявлення.

За матеріалами видання “Вечірні Черкаси”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.