“Сосновий бір” став центром родинного відпочинку на 8 Березня

Новини Черкаси

Родини з малюками, школярі зі скейтами та на роликах, велосипедисти усіх вікових категорій, бабусі з онучатами і, звісно, – закохані пари. У вихідний з нагоди жіночого свята найбільший парк міста став центром родинного відпочинку.

– Ми спеціально приїхали сьогодні до міста, щоб погуляти парком, побувати на мосту кохання, будемо дуже раді, якщо тут ще й колесо огляду знову буде, – ділиться враженнями молода пара зі Сміли.

Цього дня представниць прекрасної статі там безкоштовно частували фруктовим пуншем, продавали каву та смаколики, працювала дитяча карусель.

– Зранку у парку було порожньо через туман, а по обіді, як вийшло сонечко, з’явилося багато відвідувачів, – розповідає оператор каруселі Микола Захарович. – У парку завжди є люди, та більше відвідувачів у нас вже після великодніх та травневих свят.

Саме після Паски розпочинають свою роботу і атракціони. Наразі працює лише карусель “Фігурна” у святкові та вихідні дні з 11-ї до 17-ї години. Адміністрація КП “Дирекція парків” запрошує жителів та гостей міста до черкаського “Соснового бору” й обіцяє: свіже повітря та краєвиди Дніпра неодмінно подарують гарний настрій.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.