Соратника Бондаренка притягнуто до адміністративної відповідальності

Новини Черкаси

Нагадаємо, що минулого місяця за матеріалами Черкаської місцевої прокуратури складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією відносно керівника одного з Департаментів Черкаської міської ради, який не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника та вчиняв дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме в період з 2017 по 2018 рік підписував накази про преміювання свого зятя.

Відповідну інформацію повідомили в прес-службі Черкаської місцевої прокуратури.

Як відомо 26 червня посадовцю Черкаської міської ради вручили протокол про корупцію. Його отримав керівник департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міськради, “батьківщинівець” Володимир Шабанов. Про це свідчить інформація у Facebook екс-секретаря міськради Олександра Радуцького.

“Спочатку Шабанов працевлаштував свого зятя до себе в юридичний департамент, а потім підписував десятитисячні премії”, – каже Радуцький.

Постановою Соснівського районного суду посадовця притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 1700 грн.

На даний час триває строк апеляційного оскарження.

Розповісти друзям
  • 6
    Поширили:

1 коментар до “Соратника Бондаренка притягнуто до адміністративної відповідальності

  1. 0

    0

    Ну і? Налякали, виходить. Помахали пальчикам, мовляв, ну-ну, так не можна робити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.