Сміла та стан доріг. Чи варто очікувати на ремонт?

Новини Черкаської області

Прийшла весна – доріг взагалі немає. Черкащани й надалі продовжують жалітися на стан дорожнього покриття на території м. Сміла.

Через аварійний стан доріг з’являються затори, аварійні ситуації та дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими. Кожного дня люди проходять випробовування на міцність своїх автомобілей та своєї нервової системи.

Що кажуть у Черкаській обласній раді.

Активніше готуватися до ремонтної кампанії доріг закликав обласний керманич. Зокрема, йдеться про підготовку проектно-кошторисної документації.  Про це Юрій Ткаченко сказав у лютому на координаційній нараді в ОДА.

– Найбільше нарікань маємо по Смілі, – повідомив Юрій Ткаченко. – Ідеться про напрями в бік Кам’янки й Умані. Ми чекаємо проектів від міської влади, щоби вже навесні почати ремонт. Вони мають бути проїзні. Усі балансоутримувачі доріг повинні належним чином підготуватися до ремонтної кампанії, щоб не гаяти часу, коли погода дозволить стартувати.

Відзначимо, що минулоріч в області відремонтували безпрецедентні понад 96 км доріг загального користування. Із утриманням автошляхів на це залучили 622,4 млн грн. Ідеться про кошти державного, обласного та місцевого бюджетів, а також кредитні та надходження митних платежів. Серед ключових об’єктів: ремонт ділянок доріг Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань; Київ – Знам’янка, мосту через Дніпро та ін.

Розповісти друзям
  • 5
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.