Служба автомобільних доріг стверджує, що вже ліквідували ямковість на понад 1900 кв. м покриття

Новини Черкаської області

На державних дорогах Черкащини 24-25 березня ліквідували ямковість на понад 1900 кв. м покриття

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення.

Філіями підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковості. Так, 24 та 25 березня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на понад 1900 кв. м доріг загального користування державного значення.

На дорогах області щодня працює близько 20-ти ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину чотирьох місцевих асфальтобетонних заводів.

Роботи з ремонту дорожнього покриття проводились з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме і надалі, якщо не завадять погодні умови.

Роботи з ямкового ремонту проводилися практично у кожному районі Черкащини на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Т-24-03 Орадівка-Христинівка-Жашків-Корсунь-Шевченківський-Мошни, Т-24-06 /М-05/-Маньківка-Іваньки-Буки та на двох дорогах місцевого значення у Золотоніському та Монастирищенському районах області. Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування та благоустрою узбіч автошляхів.

Окрім того, було облаштовано 106 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах М-05 Київ-Одеса а та Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.