Скинемося дрібняками Полозову на існування

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Переглядаючи декларацію російського бізнесмена Віктора Полозова, що осів на Золотоніщині та навіть обрався депутатом облради, хочеться плакати над гіркою долею зубожілого олігарха, у якого за душею майже ні гроша. Для нього навіть засіб пересування – розкіш. І якби не жалюгідна зарплата, стояти б Віктору Олександровичу на паперті з простягнутою рукою.
І бізнесу, ані в хімічній галузі, ані ювелірного, ані «високотехнологічного», ані в сільському господарстві, він не має. Куди ж подівся багатомільйонний капітал? Адже й місяця не пройшло як він популяризував себе у ЗМІ крутим бізнесменом. Довели олігарха до ручки. Хто? Й до ворожки не ходи. У них з кумом Войцехівським один на двох кошмар. Це той, що за твердженням кумів «невпинно втрачає довіру виборців і таким чином намагається притягнути до себе увагу» – народний депутат Владислав Голуб.

Час поглянути, що там є у декларації пана Полозова, яку він зобов’язаний подавати як депутат Черкаської обласної ради від ВО “Черкащани”.

Сума загального доходу за рік, згідно декларації, 91723,31 грн. Сюди входять заробітна плата та інші виплати, нараховані декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору.

photo_2016-08-10_11-57-28 photo_2016-08-10_11-57-32 photo_2016-08-10_11-57-36

Інших доходів, за декларацією, від будь-яких видів діяльності у пана Полозова немає! Як і самої діяльності!

Усій Росії відомо, що Віктор Полозов володіє великим бізнесом. В його холдінг “Алвіго”, керівна компанія якого знаходиться у Москві, входять майже два десятки підприємств і організацій.

1 2Джерело фото

Як пише газета “Сьогодні”, “у 2001 році до складу холдингу увійшла фабрика з виробництва каталізаторів “Алвіго-КС”, м. Сєверодонецьк Луганської області. А в 2008 р. на базі Сєверодонецького підприємства “Алвіго-КС” було створено спільне німецьке-українське підприємство “ЗКАК Україна”…  У Черкаській області (с. Антипівка Золотоніського р-ну) було побудовано і в 2011 році введено в експлуатацію «Красногорський маслозавод». ТОВ «Красногорський маслозавод» є виробником рапсової та соняшникової олії високої якості за європейськими стандартами. Підприємство в даний час займає територію близько 2,3 га землі і включає в себе елеватор з приймання, сушки, очищення та зберігання олійної сировини з одноразовим зберіганням 30 тисяч тонн і цех по переробці сировини з річною потужністю 12 тисяч тонн масла зі сховищем 500 тонн готової продукції і 200 тонн побічного продукту».

То де ж все це?! Чому не зазначено в декларації? Це ж не «хатинку» чи джип забути вказати, а підприємства!

Дивує, чому на це не відреагували контролюючі органи. Адже ці підприємства зі своєї діяльності повинні сплачувати податки?! Чи вони їх сплачують на території Росії, використовуючи Україну і, зокрема, Черкащину як сировинну базу? Невже усім байдуже?

Нещодавно ЗМІ Черкащини у інформації «Полозов відповів на звинувачення, озвучені нардепом Голубом» навели слова Полозова: «Я придбав господарство, в якому вдвічі збільшив поголів`я великої рогатої худоби. Наразі на Золотоніщині будую
сучасну кролеферму на 3000 голів зі всією інфраструктурою – комбікормовий завод, забійний цех тощо. В чистому українському полі побудував олійний завод із повною автоматизацією і елеватор на 30000 тонн зерна. Аналогічних заводів з таким устаткуванням, культурою виробництва і автоматизацією в Європі, практично, немає. …З огляду на це, він звернувся до Владислава Голуба із запитанням, чому останній не заявляє з трибуни Верховної Ради про те, що він вже зробив для української економіки?». Голуб її не розкрадає, а намагається вкрадене іншими повернути, бо це його Вітчизна. І це – ключове, що відрізняє Голуба і Полозова. А ось питання, чому вищеперелічених господарств немає в декларації Полозова, залишається відкритим.

 За декларацією пан Полозов має у власності в Україні дві земельні ділянки площею 8472,0 кв.м. і 2730,0 кв.м.

Йому належать квартира і житловий будинок площею 112,3 і 822,0 кв.м. «Красиво жити не заборониш!». Особливо, якщо за рахунок інших платників податків. Адже не з 7644 грн. щомісячного доходу він утримує «хатинку» під тисячу кв.м. і елітну квартирку. Цього доходу на податок з нерухомості, мабуть, ледве вистачить. А ще ж потрібно комунальні сплачувати! Невже на бідність субсидію чи пільги якісь оформили?

Ніякою підприємницькою діяльністю Полозов на території України, згідно декларації, не займається! Дивіденди, проценти не отримує.

Цей «патріот», маючи багатомільйонні статки, навіть гроші в українських банках на депозитах не тримає. Навіть таким чином, не інвестує в українську економіку. Як свідчить декларація, він тут – дачник. Принагідно придивляється, що де погано лежить? Аміакопровод, наприклад?

Як зазначив Полозов в декларації, ані він, ані родина його і з джерел за межами України не мають взагалі ніяких ані доходів, ані майна, ані активів …Ніічоого!!! Навіть автомобіля одного на усіх! О олігархи пішли! Почивший у бозі ОБХСС в труні перевертається.

Скільки б Полозов не стверджував, що він «патріот» України, неозброєним оком видно, що з цього російського олігарха український патріот, як із бурячихи – текіла.

Відомо, що Полозов, як громадянин України, був обраний до Черкаської обласної ради і зараз виконує обов’язки генерального директора стратегічного державного підприємства «Укрхімтрансаміак». Проте нам на очі потрапив документ, який дає деякі підстави сумніватися у тому, що Полозов – громадянин тільки України, а не одночасно і Росії.

У Переліку афілійованих осіб одного з його підприємств зазначені, зазвичай з паспортів, дані цих осіб. Так ось, Віктор  Полозов представляє там Росію, Смоленську область, м. Починок.

А нещодавно на українському сайті «Антикор» з’явилася стаття під красномовною назвою: «Віктор Полозов банкротить «Укрхімтрансаміак» для Льовочкіна – Клюєва». Там чорним по білому зазначено: «На думку менеджменту і працівників підприємства Віктор Полозов веде «Укрхімтрансаміак» до банкрутства і робить це свідомо. Крім того, ряд громадських діячів і активістів звинувачують Віктора Полозова в проросійській позиції та відмиванні коштів для сепаратистів через «Укрхімтрансаміак», – зазначає кореспондент First Truth & Transpaa rency Committee».

Знаєте, якщо «конячка» – темна, то скільки не кажи, що в яблуках, вона не посвітлішає. Хіба що деякі професійно-біографічні плями стануть яскравішими.
І голоси мера Золотоноші, і підневільного золотоніського адмінресурсу, і навіть деяких активістів в підтримку цього російського олігарха ще й з такою українською декларацією – це відмітка глибини морального падіння цього кола людей, що представляє, на жаль, наше суспільство в такий важкий для країни час.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 10 серпня 2016 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.