Складено рейтинг голів ОДА. Черкаський перший серед найгірших

Новини Черкаської області

Комітет виборців України склав рейтинг, в якому вишикував українських губернаторів від найгірших до найкращих за підсумками їхньої діяльності в І півріччі 2017 року. За результатами аналізу, останню (24-ту) сходинку рейтингу посів черкаський губернатор Юрій Ткаченко. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на КВУ.

Фахівці комітету з’ясували, що впродовж І півріччя в Черкаській області було зафіксовано зниження темпів промислового виробництва (на 3,6% за січень-травень). На більшості підприємств Черкаської області спостерігається спад виробництва.

За даними ГУ статистики у Черкаській області у січні-червні 2017 року спад спостерігався не тільки у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції на 56,3%, а й в текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 16,2%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 9,1%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 8,9%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 3,5%, виробництві основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 1,9%.

Великі проблеми, відзначили експерти, Черкащина має в питанні подолання корупції. Область буквально погрузла у корупційних скандалах, пов’язаних з використанням службового становища заради розширення активів, зокрема бізнес-імперії губернатора.

Суттєві проблеми були зафіксовані із проведенням виборів до об’єднаних громад 30 квітня.

Інші місця наприкінці рейтингу посіли очільники Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук (20), Чернівецької – Олександр Фищук (21), Рівненської – Олексій Муляренко (22) та Волинської – Володимир Гунчик (23).

На думку експертів КВУ, керівники областей, які посіли останні місця у рейтингу, перебувають у зоні «ризику» та найближчим часом можуть втратити свої посади, якщо суттєво не покращать результати.

Водночас, за висновком комітету, очолили рейтинг голови Харківської (Юлія Світлична), Тернопільської (Степан Барна), Закарпатської (Геннадій Москаль), Кіровоградської (Сергій Кузьменко) та Донецької (Павло Жебрівський) обласних державних адміністрацій.

Відносно Світличної, яка посіла 1-е місце, експерти КВУ відзначили її ініціативи щодо підвищення зарплатні на промислових підприємствах області. Зокрема, вважають вони, в області було досягнуто домовленості про підвищення зарплат працівникам з керівництвом заводу ім. Малишева, ХТЗ, ПАТ «Турбоатом» та держпідприємства «Шебелинка газвидобування». Зауважимо, коли на Харківщині ішли в ріст зарплати, на Черкащині стрімко зростали лише борги по зарплаті.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.