Сім’ям бійців АТО виділять 10 квартир у Черкасах

Новини Черкаси
Сім’ї загиблих у зоні АТО черкаських військовослужбовців, а також тих, хто отримав інвалідність І-ІІ групи під час бойових дій на Сході України,  отримають квартири в обласному центрі. Це передбачено відповідним рішенням, яке ухвалили члени виконкому.
Начальник відділу  житлового обліку департаменту ЖКК Черкаської міської ради Олена Мельнишина розповіла, що це рішення прийнято у рамках виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2015.
Згідно з цим документом департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Черкаської обласної державної адміністрації минулого року за кошти субвенції з державного бюджету було придбано 10 квартир. Це житло мало цільове направлення і передбачалось винятково для  сімей загиблих у зоні АТО бійців, а також для інвалідів І–ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов по м. Черкаси та Оршанцю.
Придбані квартири вже передані у комунальну власність міста та  надаються сім’ям, які перебувають на квартирному обліку, відповідно до рішень обласної комісії з  питань розподілу коштів по закупівлі житла, інформують на сайті ЧМР.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.