Сільрада Свидівка береги роздерибанила і прийнялася за ліси?

Новини Черкаси

Дахнівчани звертаються до прокуратури і народного депутата Владислава Голуба з приводу крадіжки земель  черкаської громади.

13256036_971311686271191_8949940278032323144_n

27 травня у Дахнівці по вул. Поліській невідомі демонтували дитячий майданчик. Колись його було зроблено біля хвойного лісу руками батьків та небайдужих мешканців мікрорайону. Останнім часом дахнівчани почали помічати  сторонніх людей, які щось заміряли, планували  в лісі  біля майданчику.  З неофіційних джерел з’ясувалось, що   Свидівоцькою сільською радою дахнівський ліс було віддано під приватну забудову. І це при тому, що  будь-яке будівництво в цьому лісі заборонено законодавством України, – коментує ситуацію  відомий на Черкащині екологЛюдмила Ткаченко.

Власник землі,  за словами Людмили Ткаченко, на підставі  документу на право володіння земельною ділянкою, розпочав демонтаж дитячого майданчика.   Жителі Дахновки вийшли зарадити беззаконню. Адже це – лісопаркова зона.  І Свидівоцька сільська рада прийнятим рішенням перевищила свої повноваження. Відбулася відверта крадіжка земель черкаської громади з нехтуванням всіх природоохоронних норм та законів, – наголошує екоактивістка. На місце події була викликана поліція, проте  вона не допомогла дахнівчанам зупинити демонтаж.  Не знайшлося чомусь  часу  відгукнутися на прохання дахнівчан і під’їхати на місце події  і у представників  міської влади.

На момент приїзду заступника Черкаської ОДА Сергія Овчаренка більшу частину дитячого містечка було вже демонтовано. Посадовець, з огляду на ситуацію, попросив новоспеченого власника припинити будь-які дії. Заступник пообіцяв до кінця дня власним коштом відновити дитячий майданчик, – розповіла Людмила Ткаченко.

Громадська діячка наполягає «накримінальному провадженні за фактом земельних махінацій Свидівоцькою сільрадою. Саме ця сільрада віддала під забудову береги Дніпра і тепер  розпродує дахнівськіліси».

Дахнівчани зібрали підписи під зверненням до прокуратури і до  народного депутата України Владислава Голуба.

“Черкаський кур’єр” від 01 червня 2016 р№ 22

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.