Школярів двох закладів об’єднала благодійність

Новини Черкаси

У школі №32 відбувся благодійний концерт. Такі заходи тут проводять уже 6 років поспіль. Цього разу долучилися до збору коштів на лікування онкохворого учня гуманітарно-правового ліцею Олега Перевізника. Про це повідомоляє медіа-група «Погляд» 32-ї школи. 

Благодійні концерти на підтримку онкохворих дітей у школі традиційні. Кілька місяців тому у родину рятувальника, учасника бойових дій Олександра Перевізника прийшла біда. Страшна хвороба підступно підкралася до його сина. Олександр говорить, що деякий час перед цим Олег постійно відчував слабкість і велику втому, зрештою лікарі діагностували лімфому. Наразі всі кошти родини спрямовуються на порятунок єдиної дитини. Лікування та реабілітація коштують дуже дорого.

 – Учні нашої школи не змогли стояти осторонь біди такого ж підлітка як вони, підлітка, який має мрії та плани на майбутнє, – зауважує директор ЗОШ № 32 Ірина Овчаренко. – Ми щиро віримо в те, що тепло дитячих сердець, які підтримують Олега, змусить відступити хворобу.

Під час благодійного концерту учні школи та гуманітарно-правого ліцею, де навчається хлопець, дарували свій талант глядачам. Спільними зусиллями вдалося зібрати майже 5 тисяч гривень. Ці кошти вже передані батькові Олега Перевізника.

Контакти тата школяра, Олександра – 093 202 98 27.

Реквізити для надання допомоги: карта ПриватБанку 5168 7573 1780 5937.

Джерело: Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.