Школярам Черкас кошти за проїзд повертатиме Приватбанк

Новини Черкаси

Від 1 вересня 2017 року та до кінця 2017 року кожен черкаський школяр може їздити у міському транспорті безкоштовно. Це стало можливим завдяки сплаті проїзду за QR-кодом, що розміщений у салонах міського транспорту. Втім скористатися цим зможуть лише власники карти “юніора” від Приватбанку, яких станом на сьогодні в місті вже близько 6000 тисяч.

Черкаські школярі, які мають карту юніора, автоматично долучаються до акційного проїзду, що діятиме до 31 грудня цього року при здійсненні ними безконтактніих платежів за QR-кодом за допомогою власного смартфону. Відповідно кошти сплачені за карткою будуть компенсовані на наступний день. Втім компенсуватиметься кожна друга поїздка.

“Як ми раніше повідомляли, така сплата проїзду вже діє у понад 70 маршрутних автобусів нашого міста, – розповідає керівник напрямку масових платежів черкаської філії ПриватБанку Володимир Добровольский. – Черкаські маршрути № 8, 21, 26, 27 приймають оплату за проїзд безготівково, через сканування QR-коду, який розміщено в салоні. Підтвердженням оплати є електронний білет, що надходить на смартфон”.

Суть акції досить проста – школяр сканує QR-код у маршрутці та обирає для сплати проїзду картку юніора. Списання коштів відбувається з неї, а вже наступного дня на батьківську картку повернуться витрачені кошти на проїзд, за кожний другий квиток з використанням QR-коду для сплати у транспорті.

За інформацією прес-служби ПАТ “ПриватБанк” у м. Черкаси.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.