Шахраї хотіли стягнути кошти із жителя Золотоніщини за виплачений кредит

Золотоноша Новини Черкаської області

Два роки тому житель Золотоніщини Олександр Яровий виплатив кредит, який брав на свої потреби у одному із банків. Але вже протягом року до чоловіка надходять телефонні дзвінки і листи нібито від працівників банку із вимогою сплатити вже погашений кредит. На щастя, чоловік вчасно звернувся до фахівців за юридичною підтримкою, і шахраї не змогли завдати йому шкоди.

Олександр Яровий, житель села Коробівка розповів, що до нього телефонували та вимагали сплатити гроші, при цьому залякували відкриттям судової справи за несплату кредиту. Дізнавшись про те, що у громадській приймальні народного депутата Владислава Голуба проводиться безоплатна юридична консультація, звернувся за допомогою.

«Ми пояснили пану Олександру, що стягнути борг мають право лише державні виконавчі служби по виконавчому листу»,- розповіла помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщіна.

Працівниками безоплатної правової допомоги було перевірено реєстр судових справ та встановлено, що ніяких судових справ на громадянина Олександра Ярового не виявлено, йшлося під час юридичної консультації. Тож фахівці застерігають громадян не піддаватися на всілякі залякування шахраїв.

«Якщо вам надходять листи чи телефонні дзвінки з вимогою сплатити борг, то поки не буде судової ухвали і виконавчого листа, ви нікому нічого не винні», – розповіла юрисконсульт відділу представництва Золотоніської міської правової допомоги Тетяна Жалобна.

Окрім цього, за юридичною підтримкою звернулись ще п’ятеро осіб. Питання, які хотіли з’ясувати жителі стосувалися пенсійного забезпечення, щодо виплати заборгованості по заробітним платам, та інші питання.

Нагадаємо, для підтримки жителів з квітня місяця у громадській приймальні нардепа Голуба м. Золотоноша запрацювала безоплатна юридична консультація. Представник депутата та директор Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Брус підписали Меморандум про співпрацю, відтоді провели фахові консультації для 12-тьох жителів Золотоніщини.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.