Міська рада не розглядатиме петицію про власний розпуск

Новини Черкаси

Інформацію щодо відкликання розгляду питання про підтримку петиції “про дострокове припинення діяльності та переобрання складу Черкаської міської ради”та його обгрунтування згідно вимог діючого законодавства повідомив у фейсбуці секретар міської ради Олександр Радуцький.  Відповідно розгляд петиції на пленарному засіданні сесії не відбудеться.  

Відповідного листа він направив ініціатору петиції Дмитру Кухарчуку. Також надано і службову записку на міського голову Бондаренка.

В зазначених документах виклав аргументи, щодо прийняття такого рішення:

1) Електронна петиція подана із порушенням, оскільки вона має бути адресована не міському голові (як це було зроблено), а саме Черкаській міській раді.

2) Згідно чинного законодавства України, міська рада не може ухвалювати рішення про дострокове припинення своїх повноважень. Таке питання здатний ініціювати виключно міський голова, звернувшись до Верховної Ради із проханням призначити позачергові вибори за наявності підстав для цього.

«Тому я офіційно звернувся до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, щоб він самостійно визначився щодо довіри депутатському корпусу і, у разі необхідності, скористався своїм законним правом», — зазначив секретар.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.