Сесія міської ради: Бінусов з “підозрами”, а Радуцький таки секретар міської ради

Новини Черкаси

Депутати Черкаської міської ради Ярослав Нищик (голова фракції ВО “Свобода”) та Костянтин Чернецький (голова фракції партії “БПП “Солідарність”) в прямому ефірі програми “Експозиція” ділилися враженнями від останньої  сесії Черкаської міської ради.

Головними питаннями на сесії були:
– зміни до бюджету міста Черкаси;
– земельні питання, зокрема будівництво льодового палацу;
– виступ прокурора міста Черкаси;
– звіт директора черкаської ТЕЦ…
Ну і на “десерт” – чергова спроба депутата Бінусова (якому прямо на сесії працівники прокуратури міста та області вручили декілька підозр в скоєні злочинів) позбавити секретаря міської ради повноважень.

Сесія проходила в приміщенні залу засідань Черкаської міської ради. Під час засідання до депутата Черкаської міськради Михайла Бінусова прийшли працівники прокуратури.

Йому вручили повідомлення про підозру за дверима сесійної зали.  Депутата звинувачують в умисному невиконанні рішення суду, а також протидії законній господарській діяльності.

Також було ухвалено зміни до бюджету міста, низку земельних питань заслухано звіти посадовців  – очільника Черкаської ТЕЦ, начальника управління інспектування та низку інших питань.

Опісля близько 17-ї години депутати розглянули пункт 15 порядку денного щодо дострокового припинення повноважень секретаря міської ради Олександра Радуцького.

В час голосування у залі перебували 28 депутатів та міський голова. Участь в розгляді питання не взяли представники 2 фракцій – ВО “Свобода” та “Солідарність” назвавши це політичними іграми, що не мають жодного відношення до господарських питань.

В підсумку участь у голосуванні взяли всього 15 депутатів. З них “За” проголосували 8 обранців, а проти – 3. Також 4 бюлетені для голосуванняі були зіпсовані. Очільник Черкас Анатолій Бондаренко відмовився брати участь в  голосуванні.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.