Сесія міської ради не зібралася

Новини Черкаси

У четвер 17 січня в Черкасах мала відбутися сесія міської ради. Втім максимальна кількість присутніх депутатів була зафіксована в чисельності 17 осіб. Дивує факт відсутності у повному складі провладної Свободи, голоси якої дали б такий необхідний для ухвалення рішення про бюджет міста на 2019 рік кворум.

фото видання http://zmi.ck.ua

З 9 ранку фойє будівлі було заповнене правоохоронцями, які перевіряли усіх осіб що прямували до залу засідань за допомогою металодетекторів.

Втім міський голова в президії залишився без компаньона секретаря міськ ради свободівця Ярослава Нищика, який разом із фракцією пропустив участь у надважливому для міста голосуванні.

Фракції опозиції покинули залу ще до початку процедури реєстрації.

У підсумку за кількох спроб реєстрації присутніми виявилося лише 17 обранців

Зі слів директорки департаменту фінансової політики Черкас Наталії Джуган, Черкаси – єдиний обласний центр в Україні, де не ухвалено бюджет на 2019 рік.

Поки кошторис не затверджений, місто розподіляє кошти за “одною дванадцятою”. Однак, переконує директорка департаменту фінансової політики, такий принцип не передбачає макроекономічних показників. Відтак, розпорядники коштів будуть змушені обирати: виплатити заробітну плату в повному обсязі чи розрахуватись за енергоносії. Крім того, поки що немає можливості використати залишки медичної, освітньої та соціальної субвенцій, проводити капітальні видатки.


Наступне сесійне засідання запропонували призначити на прийдешній четвер, 24 січня. За тиждень обранці мають узгодити найбільш спірні питання бюджетного проекту.

Нагадаємо, попередня позачергова сесія, яка відбувалася 14 січня закінчилася штовханиною між депутатами та представниками Нацкорпусу.

Розповісти друзям
  • 5
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.