Середня зарплата на Черкащині нині складає 3,2 мінімальних

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Середня заробітна плата у липні на Черкащині становила 4604 грн, що у 3,2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на одну працездатну особу (1450 грн).
Як інформують у Головному управлінні статистики в Черкаській області, порівняно з червнем зарплата зросла на 4,4%, а порівняно з липнем 2015 р. – на 31,5%.
Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Найбільшою була заробітна плата працівників установ та підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, добувної промисловості і розроблення кар`єрів, фінансової та страхової діяльності, виробництва харчових продуктів і напоїв, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці у зазначених видах діяльності становило 1,332,9 рази.
Водночас заробітна плата працівників у поштовій та кур’єрській діяльності, наданні інших видів послуг, операціях з нерухомим майном, виробництві електричного устатковання, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, тимчасовому розміщуванні й організації харчування не перевищувала 61% від середнього рівня по економіці області.
У статистичному зведенні враховувалися дані штатних працівників підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників – 10 і більше осіб.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.