Середня зарплата черкащан перевищує мінімалку майже вдвічі

Новини Черкаської області

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у травні 2017р. становила 6003 грн, що у 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн) і склала 106,9% до квітня 2017р. та 151,4% до травня 2016р. Про це інформують в головному управлінні статистики Черкаської області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися сільське господарство, фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,6 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 65% від середнього рівня по економіці.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.