Середмістя Черкас облаштували чотирма дороговказами до міських “родзинок”

Новини Черкаси

У центрі Черкас облаштували 4 вказівники напрямку та відстані до об’єктів туристичної інфраструктури міста. Проект було реалізовано у рамках виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2017-2019 роки.

За словами розробників ці вказівники складають частину системи міської навігації, головним призначенням якої є надання жителям і гостям міста достовірної інформації про місцезнаходження того чи іншого туристичного об’єкту. Зокрема це пам’ятки архітектури та інші об’єкти загальноміського значення.

Елементи благоустрою розмістили за такими адресами:

  • по бульв. Шевченка біля перехрестя з вул. Смілянською;
  • по бульв. Шевченка біля перехрестя з вул. Святотроїцькою;
  •  по вул. Хрещатик біля перехрестя з вул. Байди Вишневецького;
  • по вул. Хрещатик біля перехрестя з вул. Небесної Сотні.

Самі покажчики представлені як окремий елемент благоустрою, інформація на них подана українською та англійською мовами з обох сторін стрілок.

“Такі елементи міської інфраструктури поліпшують естетику міського середовища та формують єдину систему орієнтування для жителів та гостей міста. Вказівники зробили з “чорного” металу черкаські майстри. У планах – встановити ще декілька таких покажчиків”, – зазначив начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаської міської ради Андрій Поліщук.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.