Семеро черкащан візьмуть участь в цьогорічній Параолімпіаді в Ріо

Новини Черкаси Новини Черкаської області Спорт Черкаси

Цього тижня стартують XV літні Паралімпійські ігри до Бразилії. З 7 до 18 вересня у Ріо-де-Жанейро 172 українські спортсмени відстоюватимуть честь Батьківщини у 15-ти видах спорту. Черкащину на цих змаганнях представлятимуть семеро спортсменів.

Серед представників від нашої області – майстри спорту України, міжнародного класу з легкої атлетики, академічного веслування, кульової стрільби, а також кандидат у майстри спорту України з футболу.

Отож, до збірної України для участі в Паралімпійських іграх в Ріо від Черкащини увійшли:

1. Дорошенко Олександр Володимирович – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Дворазовий чемпіон та бронзовий призер Паралімпійських ігор 2004 року, фіналіст Паралімпійських ігор 2012 р.чемпіон світу 2013, 2015 років та Європи 2014 року у штовханні ядра. Рекордсмен світу у метанні спису.

2. Данилюк Роман Тарасович – майстер спорту Україні міжнародного класу з легкої атлетики, член збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору. Чемпіон та рекордсмен світу 2015 року у штовханні ядра.

3. Білоножко Олександр Васильович – майстер спорту України з академічного веслування, член збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.Фіналіст Кубку світу 2015-2016 р.

4. Жук Максим Олександрович – майстер спорту України з академічного веслування, член збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Фіналіст Кубку світу 2015-2016 р.

5. Яринка Ірина Сергіївна – майстер спорту України з академічного веслування, член збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.Фіналістка Кубку світу 2015-2016 р.

6. Ковальчук Василь Володимирович – майстер спорту Україні міжнародного класу з кульової стрільби, член збірної команди країни з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, чемпіон Паралімпійських ігор 2012 року, багаторазовий володар кубків світу, чемпіон та рекордсмен світу і Європи.

7. Кулинич Богдан Григорович – кандидат у майстри спорту України з футболу, член збірної команди країни з футболу спортсменів з наслідками ДЦП, чемпіон Європи 2014 р., срібний призер чемпіонату світу 2015 р.

Відзначимо, що літні Паралімпійські ігри стартують в Ріо 7 вересня, і триватимуть аж до 18-го числа того ж місяця. Всього на змаганнях буде розіграно 528 комплектів медалей в 22-х видах спорту.

4 роки тому на іграх в Лондоні паралімпійська збірна України завоювала 88 медалей, посівши 4-е місце в загальнокомандному заліку.

За інформацією Міністерства молоді та спорту України

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.