Секторальні сесії з питань Стратегії розвитку міста тривають у Черкасах

Новини Черкаси

Освіта, архітектура, економіка,  екологія, спорт, туризм – загалом щонайменше 20 напрямків, за якими потрібно розвивати місто,  обговорюватимуть у Черкасах.  19-ого листопада стартували секторальні сесії в рамках розробки Стратегії обласного центру. 

 

Обговорення на сесії модерують  керівники  проектів Всеукраїнського громадського об’єднання «Інститут «Республіка»  Олександра Скиба  та Віталій Гліжинський (сайт Республіки).  Учасники отримують можливість висловлюватися, дискутувати, відстоювати свої ідеї.

Усі ці напрацювання стануть підґрунтям для створення  проекту Стратегії розвитку Черкас. Для цього організатори систематизують матеріали та оцифровують їх. Після презентації проекту Стратегії розвитку Черкас  її обговорюватимуть у фракціях міської ради та в депутатських групах .

Наступний крок –  винесення обговореного проекту Стратегії на розгляд сесії міськради.

В межах «перезавантаження» роботи стратегічного комітету та реалізації покрокового плану дій щодо напрацювання Стратегії Черкас заплановане проведення таких секторальних сесій:

  • 24 листопада з 10.00 до 13.00 – «Безпека. Екологія. Дніпро»;
  • 24 листопада з 14.00 до00 –  «Культура. Спорт. Туризм»;
  • 26 листопада з 13.00 до 00 – «ЖКГ. Енергоефективність»;
  • 26 листопада з 17.00 до 20.00 – «Соціальна сфера. Медицина»;
  • Секторальна сесія на тему «Економіка» (дата узгоджується);
  • * Секторальна сесія «Діалог Влада – Громада. Громадські простори» (дата узгоджується)* .

Секторальні сесії відбуватимуться в приміщенні Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування за адресою вул. Байди Вишневецького, 36/1, 3-ій поверх.

Джерело: © www.cherkassy.today

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.