Секретар ЧМР до депутатів: прийдіть і працюйте

Новини Черкаси
 Заплановане на сьогодні, 17 листопада, засідання міської ради так і не розпочалося. Тому задля вирішення важливих питань життєдіяльності міста вирішено скликати ще одну, яка має відбутися у четвер, 19 листопада.  У залі після оголошених перерв зібралося тільки 27 депутатів при мінімально необхідних 31. На засіданні планувалося розглянути низку галузевих та земельних питань.
zzEFM_6833
Як запевнив секретар міської ради Олександр Радуцький, під час цього засідання депутатський корпус мав би розглянути кілька важливих для життя міста питань:
“– Скандальних питань на цій сесії не було й не буде! Той піар, який зробили навколо останньої сесії про можливий «дерибан» землі – це все брехня й провокація. Через це деякі депутати злякалися, що вони потраплять під приціл засобів масової інформації. Мовляв, депутати прийшли «дерибанити». Утім, усі проблемні питання, про які йшлося в соціальних мережах, заявники звернулися й відкликали їх, – сказав він.
– Нам треба внести зміни до бюджету, аби члени дільничних виборчих комісій могли отримати заробітну плату, заплатити за бюлетені, ухвалити інвестиційну програму КП «Черкасиводоканал», питання гуртожитку по вул. Хоменка, 5. Не користуйтеся маніпуляціями! Не хочете не голосувати – не піднімайте рук, але прийдіть, зареєструйтесь і працюйте!” – зазначив Олександр Романович.
Утім, кворум так і не зібрався. Як повідомили у відділі з питань роботи ради, 41-е пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради призначили на четвер, 19 листопада. Воно відбудеться о 10.00 у малому залі засідань обласного Будинку рад. На ньому розглянуть галузеві та земельні питання.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.