Щойно звільнений Віктор Полозов погрожував Владиславу Голубу (відео)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Сьогодні під час засідання Верховної Ради України прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив про звільнення Віктора Полозова з посади в. о. директора Українського державного підприємства (УДП) “Укрхімтрансаміак”. Нагадаємо, що Віктор Полозов є депутатом Черкаської обласної ради.

До теми: Чому російський бізнесмен керує стратегічним державним підприємством України?

21 жовтня Віктор Полозов перебував у Верховній Раді України. Як повідомляють наші джерела в апараті ВР, Віктор Полозов намагається врятувати свою посаду в.о. Директора “Укртансхімаміак”. Під час випадкової зустрічі з народним депутатом Владиславом Голубом, Віктор Полозов помітно нервував і навіть намагався погрожувати пану Голубу.
До теми: Депутат Черкаської облради працює на Росію?

Розповісти друзям

3 коментарів до “Щойно звільнений Віктор Полозов погрожував Владиславу Голубу (відео)

  1. 1

    1

    Слон и моська. Хто Слон а хто моська-думаю зайве уточнювати… як він реально цому по пиці не заав-не знаю. Залізна витримка.

  2. 2

    1

    Шановний Владислав Ви краще замість того як займатися провокацією зайнялия краще б дорогами Черкаської області які знаходяться в порівнянні з другими областями в жахливому стані.А Віктор Полозов який проживає більше 20 років в Україні більше за неї піклується чим Ви і людина працює і їй ніколи займатися Вашими брудними справами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.