Щодо реконструкції Золотоніських очисних споруд відкрито кримінальне проведження

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Державна аудиторська служба України та Національна поліція України розглянула запит народного депутата України Владислава Голуба, який був оголошений ним на засіданні ВРУ 15.07.2016, щодо можливих незаконних дій з боку посадовців Золотоніської міської ради та місцевого КП.

14256677_839953532807914_27809303_n

Відповідно до депутатського запиту черкаського обранця, Національна поліція відкрила кримінальне провадження за фактом розтрати державних коштів службовими особами департаменту капітального будівництва Черкаської ОДА під час виконання робіт з реконструкції об’єкта “Очисні споруди м.Золотоноша (третя черга)”

14218332_839953529474581_1096420740_n

 Свою позицію нардеп від 197 округу Черкащини виклав у своєму дописі в facebook:

Владислав голубЗрозуміло, що скала – це є корупція, яка пронизла практично кожну, якщо не всі, сфери життєдіяльності нашої держави. І ми маємо розбити цю скалу, якщо ми хочемо дійсно побудувати незалежну, демократичну, розвинену державу.

До чого це я?! Мною неодноразово вже підіймалося питання про розтрату державних коштів під час проведення робіт по реконструкції очисних споруд у місті Золотоноша, Черкаської області. Неефективність використання, і фактичну розтрату державних коштів, вже неоднарозово підтверджувала Державна санепідемслужба України, яка фіксувала перевищення в десятки, а подекуди і в сотні разів показників e.Coli, різних бактерій та паличок, і це все після (вже збився з рахунку якого самого) “урочистого” відкриття “реконструйованих” очисних споруд.

Але сьогодні отримав листа від т.в.о. Голови Національної поліції України про відкриття кримінального провадження 1201525000000292 за ч.4 статті 191 (Привласнення, розтрата державного майна або заволодінням ним шляхом зловживання службовими особами) Кримінального Кодексу України щодо службових осіб Департаменту капітального будівництва Черкаської обласної державної адміністрації (фактичний замовник робіт по реконструкції очисних споруд) при проведенні робіт по реконструкції очисних споруд у місті Золотоноша. Також при досудовому розслідуванні цього кримінального провадження буде перевірено відомості щодо причетності до цього до розтрати майна і службових осіб в місті Золотоноша.

Цю справу я буду тримати під особистим контролем. Якщо слідче управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області буде зволікати з розслідуванням цієі справи, як це зараз чомусь (ну звісно з невідомих причин) робиться по факту закупівлі квартир для учасників АТО посадовими особами Черкаської обласної державної адміністрації, ми допоможемо розслідувати обидві ці справи силами Головного слідчого управління Національної поліції України.

Володимир Гройсман прошу Вас дати відповідні доручення Державній аудиторській службі України провести в межах компетенції аудит відповідних служб причетних до відмивання державних коштів в місті Золотоноша Черкаської області.

Закликаю Юрія Луценко забезпечити належне процесуальне керівництво щодо обидвох цих справ і взяти їх на контроль Генеральної прокуратури України, бо якось дууууже повільно розслідуються кримінальні справи в Черкаській області до яких в той чи інший спосіб причетно керівництво області. Але це просто співпадіння звичайно!

Також закликаю громадянський сектор: Вікторія Феофілова, Артур Чемерис, Максим Михлик, Роман Ганзевич в області також взяти на контроль обидві ці справи і не дати заховати їх в довгий слідчий ящик.

МИ ЗНЕСЕМО СЮ СКАЛУ!!!”

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.