Ще в одному департаменті відбувається кадрова ротація

Новини Черкаси

27 вересня закінчився останній день роботи на посаді директора департаменту соціальної політики ЧМР Оксани  Мовчан. Упродовж останніх 1,5 року вона обіймала цю керівну посаду в мерії, вважалася людиною з оточення міського голови.

У березні 2016 року нового керівника колективу департаменту представляв  міський голова Анатолій Бондаренко, який наголошував на досвіді Оксани Мовчан та своїй довірі її професіоналізму.

Оксана Мовчан за свій період перебування на посаді здійснила проект реорганізації в самому департаменті, змінивши структуру за функціональним принципом, а також розпочала процес об’єднання територіальних центрів міста ( станом на 27.09.2017 – в стадії проведення).

Хто ж очолить департамент після відставки людини близької до Бондаренка? За інформацією наших джерел питання щодо звільнення очільниці викликано скоріш за все політичною складовою.

На  керівну посаду в цьому  департаменті претендують представники однієї з політичних сил міської ради.

Можливо таким чином цементується нова більшість довкола міського голови.

Нагадаємо, що протягом серпня-вересня 4 депутати міської ради отримали посади в комунальних підприємствах (Мельник очолив ЧЕЛУАШ), а в самій мерії (Косяк та Бінусов стали керівниками, а депутат Карась – радником міського голови)

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.