Ще одна школа Черкас стане повністю енергоефективною

Новини Черкаси

У черкаській школі №2, що на вулиці Рози Люксембург до початку нового навчального повністю буде замінено всі старі вікна на нові склопакети. Загалом роботи у школі розпочали три роки тому. На заміну вікон з бюджету розвитку міста було спрямовано понад мільйон гривень, 683 тисячі з яких виділили у цьому році.

DSCF1087
Зараз у школі тривають останні приготування до початку навчання. Окрім заміни вікон, цього року в ній капітально відремонтували актову залу, методичний кабінет та вчительську. Ознайомитися з ходом виконання робіт до школи навідався секретар міської ради Олександр Радуцький.

DSCF1064
– Кілька років тому в цій школі ми розпочали впроваджувати енергоощадні заходи, – розповів він. – І не обмежилися лише заміною вікон. Ще раніше завдяки виділеним із міського бюджету коштам зроблено капітальний ремонт даху та встановлено терморегулятор. У майбутньому це дозволить значно економити на теплі. А вивільнені кошти можна буде використовувати для того, щоб продовжити в закладі різні види ремонтних робіт.

DSCF1097
Будівля школи була зведена більше 50 років тому, зараз її приміщення потребує модернізації. За словами секретаря міської ради, уже в наступному році тут планують взятися за капремонт їдальні та спортивного залу.

DSCF1072
Директор ЗОШ №2 Віталій Мельник вдячний депутатському корпусу за те, що не оминають увагою цей навчальний заклад в спальному мікрорайоні міста та сподівається, що так буде і надалі.

У цілому, як розповів секретар міської ради Олександр Радуцький, у цьому році на капітальні й поточні ремонти закладів освіти з бюджету спрямовано 42 млн. грн.

– Плануємо при розгляді змін до бюджету виділити додатково ще 10 мільйонів, – поділився він. – Загалом, щонайменше, за три роки нам хотілося б зробити капітальні ремонти в усіх школах та дитячих садочках міста.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.