СБУ провела обшук у КП “ЧЕЛУАШ”

Новини Черкаси

Днями до черкаського комунального підприємства “ЧЕЛУАШ” навідалася з обшуками Служба безпеки України. Обшук було проведено задля розслідування справи про можливе незаконне заволодіння посадовими особами підприємства бюджетних коштів: завищення вартості робіт ремонту системи опалення підприємства та на закупівлі електричних водонагрівачів.

Нагадаємо, що біля підприємства журналістами було знайдено копію накладної стосовно придбання підприємством бойлерів на суму 110 тис гривень, коли вказані в документі водонагрівачі коштують на багато дешевше.

Відповідно до накладної, підприємством було придбано бойлер “TESY” на 200 літрів за 55 000 грн, коли його вартість в інтернет-магазині складає – 16 072 грн. Бойлер на 80 літрів куплений за 35 000 грн, реальна ціна – 2 964 грн та водонагрівач 50-ти літровий коштував 20 000 грн, замість 2 660 грн. І все це без ПДВ. Загальна сума по накладній 110 тисяч гривень.

Як повідомляє черкаський сайт “Інфоміст“, у результаті обшуку вилучили комп`ютерну техніку, а також документи пов’язані із господарськими операціями, що були об’єктом інтересу правоохоронців.

Розповісти друзям
  • 42
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.