Самим кримінальним містом України названо Черкаси

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

Як повідомляє заступник голови Національної поліції на сьогодні самий кримінальне місто в Україні вважаються Черкаси.

Так минулого тижня заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін привів у приклад Маріуполь. За його словами, там суспільство, поліція і військові роблять все можливе для підтримання порядку в прифронтовому місті. Відповідно місто є самим безпечним в державі.

“Інша ситуація – центральна Україна. Мирне місто Черкаси, де кілька днів тому проводив нараду керівників кримінальної поліції Україна – саме кримінальне місто в країні. Запитую у керівника ГУНП Черкаської області, як місцева влада дбає про безпеку своїх мешканців, чи працює програма “Безпечне місто”. Відповідь – ні”, – зазначив Аброськін.

Свій коментар в ефірі ТРК “Expo-TV” в минулу пятницю дав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко:

Експозиція – Live. Анатолій Бондаренко

Сьогодні в прямому ефірІ програми "Експозиція" бере участь Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.Ведуча програми "Експозиція" – журналіст Ольга Мальована. Телефон прямого ефіру 0472 502374. Дивіться прямі ефіри програми "Експозиція" на YouTube "ТРК "Expo-TV" Черкаси", на сторінці в соціальній мережі Facebook "Канал ТРК Експо-ТВ", а також на сайті ТРК "Експо-ТВ" WWW.EXPOTV.CK.UA * * *

Опубліковано ТРК "Expo-TV" П'ятниця, 26 жовтня 2018 р.

За його словами, у будівлі  поліції за кошти, які надала Черкаська міська рада відповідно до запитів, зробили ремонти, що серйозно “вплинуло” на зменшення злочинності.

Розповісти друзям
  • 6
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.