Рятувальники Черкас мають нову форму та спеціальні засоби

Новини Черкаси Новини Черкаської області

У Черкасах відповідно до розробленого графіка матеріально-технічного переоснащення особовий склад 2-го Державного пожежно-рятувального загону отримав 40 комплектів нового форменого одягу.

2

Під час вручення начальник Черкаського міськрайонного відділу Андрій Хижняк зазначив, – «Попри відомі складнощі із фінансуванням служби керівництво управління намагається робити усе можливе аби рятувальники при виконанні поставлених завдань були забезпечені необхідним одягом та спорядженням»

Рятувальники також не приховували свого задоволення від обновок. – Дуже добре, що ми отримали новий формений одяг. Ми щодня виїзжаємо на ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій, виконуємо багато інших робіт, тренуємось. Звісно що отримуючи таке навантаження форма швидше зношується, тож додатковий комплект якісного форменого одягу буде дуже доречним, – зазначили під час спілкування рятувальники.

Аналогічні 22 комплекти отримали і співробітники міськрайвідділу.

1

Водночас для більш ефективних дій на місці події, особливо у нічний час, рятувальні розрахунки Другої Державної пожежно-рятувальної частини отримали сучасні потужні пожежні ліхтарі. Про це інформують на сайті ДСНС в Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.