Рятувальники чатуватимуть за відпочивальниками на 3 пляжах Черкас

Новини Черкаси

Відсьогодні на трьох комунальних пляжах Черкас (а це – “Соснівський”, “Пушкінський” та “Смілянський”) чергуватимуть команди рятувальників. До кінця літа вони щодня пильнуватимуть за тим, аби відпочинок біля Дніпра був спокійним та безпечним.

Цього року, нагадаємо, купальний сезон офіційно стартує першого червня й триватиме до 1 вересня.

“На кожному з рятувальних постів працюватиме від двох до трьох фахівців, – каже він. – Це залежить від розмірів пляжу. Чергування вони здійснюватимуть із 10:20 до 18:40 як у будні, так і на вихідні. Такий проміжок обрали через те, що саме в цей час ми спостерігаємо найбільшу кількість людей, які відпочивають на березі”.

За його словами, у різні зміни загалом працюватиме 13 рятівників. Одним із ключових їхніх завдань – вести постійне зорове спостереження за тими, хто відпочиває на пляжі, та вчасно виявляти людей, яким потрібна допомога.

“Якщо рятувальник помітить втомленого плавця у воді чи будь-яку людину, яка потребує допомоги, він негайно зобов’язаний її надати. На пляжі інколи можуть трапитися й інші пошкодження, як-то: подряпини й порізи, тож на такі випадки в нас є аптечка”, – розповів Сергій Микитченко.

Утім, серед обов’язків рятувальників не тільки допомогти в критичній ситуації, а й запобігти її. Тож для цього вони пильнують, чи дотримуються відпочивальники правил поведінки на воді. Для прикладу, аби ті не пірнали у воду з човнів та не запливати за огороджувальні буї.

Торік рятувальники врятували життя 7 осіб.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.