Розпустити Виконком та звільнити заступників мера – проект рішення

Новини Черкаси

Згідно з проектом міський голова протягом 2 тижнів має запропонувати персональний склад нового Виконавчого комітету. Одним з пунктів проекту визначено питання розпуску Виконавчого комітету ЧМР. Згідно регламенту міської ради перед розглядом проекту, він має бути оприлюднений не пізніше ніж за 20 днів.

Згідно зазначеного проекту рішення міському голові необхідно в двотижневий термін внести на розгляд ради Проект рішення міської ради, щодо затвердження нового персонального складу виконавчого комітету Черкаської міської ради, кандидатур першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконавчого комітету та доручити провести передбачені чинним законодавством заходи щодо вивільнення керівництва ради та виконавчого комітету.

Також цікавим є пункт про преміювання керівників міської ради:

Внести зміни до рішення Черкаської міської ради від 16.12.2016 № 2-1527 «Про преміювання керівників Черкаської міської ради, встановлення їм надбавок, надання матеріальної допомоги у 2017 році», а саме абзац 1 пункту 1 рішення викласти в наступній редакції: «У 2017 році міському голові БОНДАРЕНКУ Анатолію Васильовичу, секретарю міської ради РАДУЦЬКОМУ Олександру Романовичу».

Пояснююча записка до проекту рішення зазначає на грубому порушенні чиного законодавства, втім без конкретизації цього самого порушення: Згідно з нормами ст. 74 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, органи та посадові особи місцевого самоврядування несуть відповідальність за свою діяльність перед територіально громадою, державою юридичними та фізичними особами. Підстави, види і порядок відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування визначаються Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими законами. Виконавчим комітетом Черкаської міської ради грубо порушено норми Конституції України та Законів України, Регламенту виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Також юристи мерії підготували і зауваження до цього проекту:

Розповісти друзям

1 коментар до “Розпустити Виконком та звільнити заступників мера – проект рішення

  1. 0

    0

    Радуцький предав всі ідеали за які боролися сотні людей: саме позбавити міста Одарича. Тепер, заділи його інтереси він знову понтується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.