Розпочався капітальний ремонт ділянки дороги на вулиці Кірова між Хрещатиком та Шевченка

Новини Черкаси
Відсьогодні в Черкасах розпочали капітальний ремонт частини дорожнього покриття на вулиці Кірова. Новенький асфальт покладуть на ділянці від Хрещатика й до бульвару Шевченка. На що витратять близько мільйона гривень. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук.
11012905_10204574598621337_4374028677283014493_n
Наразі там частково відфрезерували верхній шар асфальтного покриття. За словами головного комунальника міста, роботи з капітального ремонту тамтешньої ділянки вулиці здійснюватиме підприємство «Черкасиінтерстрой». Раніше ця компанія займалася ремонтом вулиць Канівської й Університетської.
– «Черкасиінтерстрой» працює згідно з затвердженими графіками, а якість виконаних ними робіт відповідає тим вимогам, які ставить департамент. Саме такий підхід на майбутнє й буде визначальним під час вибору підрядників для ремонту інших ділянок доріг, – зауважив Андрій Наумчук.
Відремонтувати дорожнє покриття саме на вулиці Кірова вирішили з кількох причин. Передовсім, через те, що це центральна частина міста й інші вулиці того кварталу вже відремонтовані. А ще, як розповів секретар міської ради Олександр Радуцький, на тамтешній ділянці дороги почало провалюватися асфальтне покриття.
– Якби зараз ми не розпочали там ремонт, то в наступному році рух транспорту на Кірова міг би просто зупинитися, – зауважив Олександр Романович. – Загалом очікуємо перевиконання міського бюджету за підсумками першого півріччя. Тож, упевнений, що найближчим часом ми з депутатським корпусом спрямуємо додаткові кошти на поточний та капітальний ремонти доріг. У майбутньому депутати міської ради контролюватимуть виконання своїх рішень щодо затвердження фінансування й виділення коштів на капремонт. Зокрема й для того, щоб його робили якісно й жителям міста було комфортно.

Окрім вулиці Кірова, цього року розпочнуть капітальний ремонт і на вулиці Сурікова від залізничного переїзду й до Промислової. Наразі департамент ЖКК уже отримав позитивні висновки експертизи проектно-кошторисної документації й упродовж наступного тижня буде подана заявка на проведення тендеру. Безпосередні роботи з ремонту покриття, орієнтовно, розпочнуться наприкінці серпня – початку вересня.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.