Розмір міського бюджету в 2017 році сягне понад 2 мільярди гривень

Новини Черкаси
Під час презентації проекту міського бюджету на 2017 рік директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган розповіла, що зазначений документ, починаючи з 21 листопада, розміщений у вільному доступі на сайтах Черкаської міської ради, а також – департаменту фінансової політики Черкаської міської ради. Так що ознайомитись з ним може кожен охочий.

Наталія Джуган розповіла, що обсяги міської казни на наступний рік сягатимуть близько 2,5 мільярдів гривень. Проте для забезпечення необхідним резервом усі галузі, необхідно  аби профільні департаменти здійснили заходи з оптимізації коштів. Адже на сьогодні існує незабезпеченість фінансами по департаменту охорони здоров’я  на 29 мільйонів гривень та 43 мільйона гривень бракує департаменту освіти та гуманітарної політики.
Читай також: Наталія Джуган про бюджет 2017 (відео)
До того ж зростає кількість делегованих повноважень, які держава передає на органи місцевого самоврядування. Як-то: утримання закладів професійно-технічної освіти, розташованих у Черкасах, пільговий проїзд в електротранспорті тощо. Якщо раніше відповідні витрати компенсувала держава, то нині це все лягає насамперед на плечі місцевого бюджету.
Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький розповів, що міський голова Анатолій Бондаренко вже звернувся з відповідним листом до керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради, аби витрати на навчання у черкаських закладах професійно-технічного спрямування студентів з інших населених пунктів покривались  з обласного бюджету. Мова йде про майже 34 мільйона гривень.
– Це не останній варіант проекту бюджету на 2017 рік. На початок року ми матимемо обсяги залишків коштів міської казни, згідно з якими будуть внесені відповідні зміни у  головний фінансовий документ Черкас. Проте, дотримуючись норм Бюджетного Кодексу, ми до 25 грудня  повинні затвердити  бюджет міста на 2017 рік, не залежно від того, чи буде ухвалений на той момент бюджет країни, – пояснила Наталія Володимирівна.
За матеріалом сайту Черкаської міської ради
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.