Роботи з бетонування прольотів мосту тривають і вночі

Новини Черкаси

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» вночі 18 серпня продовжили роботи із заливання монолітної бетонної плити.

На мосту через Дніпро вночі проходили роботи із заливання монолітної бетонної плитиНа мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» вночі 18 серпня продовжили роботи із заливання монолітної бетонної плити.Щоб не створювати незручності для водіїв, керівництвом Служби автомобільних доріг у Черкаській області було прийнято рішення про проведення процесу заливки монолітної бетонної плити на мосту переважно у вечірній та нічний час.Вже забетоновано сім прогонів мосту, які повністю очищені від старого бетонного покриття. 19 серпня роботи з влаштування бетонної монолітної плити на іншому прогоні мосту продовжаться. На даний час завершуються роботи із армування прогонових будов мосту по правому проїзду.Також на мосту продовжуються роботи з очищення ферм мосту та його металевих конструкцій від старої фарби та іржі з метою подальшого їх захисту від корозії.Як повідомлялося, для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту, розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту.Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час:- з 6.00 год. до 9.00 год.,- з 16.00 год. до 19.00 год.Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини. Так, це незручності. Але вони тимчасові. Безпека важливіша!!!Бажаємо щасливих безпечних подорожей!Прес-служба САД у Черкаській області

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Черкаській області 18 серпня 2017 р.

Щоб не створювати незручності для водіїв, керівництвом Служби автомобільних доріг у Черкаській області було прийнято рішення про проведення процесу заливки монолітної бетонної плити на мосту переважно у вечірній та нічний час.
Вже забетоновано сім прогонів мосту, які повністю очищені від старого бетонного покриття. 19 серпня роботи з влаштування бетонної монолітної плити на іншому прогоні мосту продовжаться. На даний час завершуються роботи із армування прогонових будов мосту по правому проїзду.
Також на мосту продовжуються роботи з очищення ферм мосту та його металевих конструкцій від старої фарби та іржі з метою подальшого їх захисту від корозії.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.